NSVT65010MW6T1G
DigiKey raktári szám
NSVT65010MW6T1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NSVT65010MW6T1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NSVT65010MW6T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSVT65010MW6T1G
Leírás
TRANS 2PNP 65V 100MA SC88/SC70
Gyártói standard átfutási idő
44 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bipoláris (BJT) tranzisztor tömb 2 PNP (dupla) 65V 100mA 100MHz 380mW Felületszerelt SC-88/SC70-6/SOT-363
Kategória
DC áramerősítés (hFE) (min.) / Ic, Uce
220 / 2mA, 5V
Gyártó
onsemi
Max. teljesítmény
380mW
Digi-Reel®
Tranzitfrekvencia
100MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tranzisztor típusa
2 PNP (dupla)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. kollektoráram (Ic)
100mA
Tokozás
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
65V
Gyártói tokozás
SC-88/SC70-6/SOT-363
Uce(sat) (max.) / Ib, Ic
650mV / 5mA, 100mA