NSVR02100HT1G | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | NSVR02100HT1G |
Leírás | DIODE SCHOTTKY 100V 200MA SOD323 |
Gyártói standard átfutási idő | 44 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | dióda 100 V 200mA Felületszerelt SOD-323 |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Visszáram Ur-nél 50 nA @ 100 V |
Gyrt. | Kapacitás / Ur, F 4pF / 1V, 1MHz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Típusjelölés autóipar |
Alkatrész státusza Aktív | Minősítés AEC-Q101 |
Technológia | Rögzítés módja |
DC zárófeszültség (Ur) (max.) 100 V | Tokozás |
Vezetési áram (Io) 200mA | Gyártói tokozás SOD-323 |
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 950 mV @ 200 mA | Üzemi hőmérséklet (átmenet) -55°C ~ 150°C |
Sebesség Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség |