SZBZX84C5V6LT1G | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SZBZX84C5V6LT1G |
Leírás | DIODE ZENER 5.6V 250MW SOT23-3 |
Gyártói standard átfutási idő | 51 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Zener dióda 5.6 V 250 mW ±7% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | SZBZX84C5V6LT1G modellek |
Kategória | Visszáram Ur-nél 1 µA @ 2 V |
Gyrt. | Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 900 mV @ 10 mA |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -65°C ~ 150°C (TJ) |
Tűrés ±7% | Tokozás |
Max. teljesítmény 250 mW | Gyártói tokozás SOT-23-3 (TO-236) |
Max. impedancia (Zzt) 40 Ohms | Alap típusszám |