BLM18PG471SN1D
DigiKey raktári szám
490-5223-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5223-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5223-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM18PG471SN1D
Leírás
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Részletes leírás
470 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 1A 200mohm
EDA / CAD modellek
BLM18PG471SN1D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
1A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
200mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
470 Ohms @ 100 MHz