ECS-2100A-018
DigiKey raktári szám
XC231-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-2100A-018
Leírás
XTAL OSC XO 1.8432MHZ HCMOS TTL
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.8432 MHz XO (standard) HCMOS, TTL Oszcillátor 5V 8-DIP, 4 kivezetéses (fél méret), Fémtok)
EDA / CAD modellek
ECS-2100A-018 modellek
Kategória
Tápfeszültség
5V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±100ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C
Csomagolás
Csőtár
Max. üzemi áram
25mA
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
8-DIP, 4 kivezetéses (fél méret), Fémtok)
Típus
Méretek
0,520" H. x 0,520" Sz. (13,20mm x 13,20mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,213" (5,40mm)