MSQA6V1W5T2G
DigiKey raktári szám
MSQA6V1W5T2GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MSQA6V1W5T2GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
MSQA6V1W5T2GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSQA6V1W5T2G
Leírás
TVS DIODE 3VWM SC88A
Gyártói standard átfutási idő
54 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
bilincs Ipp TVS dióda Felületszerelt SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MSQA6V1W5T2G modellek
Kategória
Hálózatvédelem
No
Gyrt.
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
90pF / 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
4
Tokozás
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Ellenfeszültség (tip.)
3V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
6,1V
Alap típusszám
Teljesítmény elosztás
150W