ESDA25W5
DigiKey raktári szám
497-ESDA25W5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-ESDA25W5CT-ND - Vágott szalag (CT)
497-ESDA25W5DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESDA25W5
Leírás
TVS DIODE 24VWM SOT3235
Vevői azonosító
Részletes leírás
bilincs Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-323-5
EDA / CAD modellek
ESDA25W5 modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
150W
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Alkatrész státusza
Elavult
Tokozás
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Egyirányú csatornák
4
Gyártói tokozás
Ellenfeszültség (tip.)
24V
Alap típusszám
Átütési feszültség (min.)
25V