CAY16-101J4LF
DigiKey raktári szám
CAY16-101J4LFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CAY16-101J4LFCT-ND - Vágott szalag (CT)
CAY16-101J4LFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CAY16-101J4LF
Leírás
RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 Ohm ±5% 62,5mW Teljesítményveszteség elemenként izolált 4 Ellenállás háló/tömb ±200ppm/°C 1206 (3216 metrikus), Konvex, hosszú oldalsó kontaktusok
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CAY16-101J4LF modellek
Kategória
Teljesítményveszteség elemenként
62,5mW
Gyártó
Bourns Inc.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1206 (3216 metrikus), Konvex, hosszú oldalsó kontaktusok
Áramkör típusa
izolált
Gyártói tokozás
1206
Ellenállás (Ohm)
100
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±5%
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)