MM5Z5V1T1G
DigiKey raktári szám
MM5Z5V1T1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MM5Z5V1T1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
MM5Z5V1T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MM5Z5V1T1G
Leírás
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD523
Részletes leírás
Zener dióda 5.1 V 500 mW ±5,9% Felületszerelt SOD-523
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MM5Z5V1T1G modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 2 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±5,9%
Max. teljesítmény
500 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
60 Ohms