MM5Z18VT1G
DigiKey raktári szám
488-MM5Z18VT1GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-MM5Z18VT1GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-MM5Z18VT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MM5Z18VT1G
Leírás
DIODE ZENER 18V 500MW SOD523
Gyártói standard átfutási idő
54 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 18 V 500 mW ±6,4% Felületszerelt SOD-523
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MM5Z18VT1G modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 12.6 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±6,4%
Gyártói tokozás
SOD-523
Max. teljesítmény
500 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
45 Ohms