MBRS3200T3G
DigiKey raktári szám
MBRS3200T3GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MBRS3200T3GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
MBRS3200T3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBRS3200T3G
Leírás
DIODE SCHOTTKY 200V 3A SMB
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 200 V 3A Felületszerelt SMB
EDA / CAD modellek
MBRS3200T3G modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
1 mA @ 200 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Gyártói tokozás
SMB
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
200 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 175°C
Vezetési áram (Io)
3A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
840 mV @ 3 A