MM3Z3V6T1G nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Panjit International Inc.
Raktáron: 4 073
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
Comchip Technology
Nexperia USA Inc.
Diodes Incorporated
Zener dióda 3.6 V 300 mW ±6% Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SC-76, SOD-323
MM3Z3V6T1G
DigiKey raktári szám
MM3Z3V6T1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MM3Z3V6T1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
MM3Z3V6T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MM3Z3V6T1G
Leírás
DIODE ZENER 3.6V 300MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
44 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
MM3Z3V6T1G modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±6%
Gyártói tokozás
SOD-323
Max. teljesítmény
300 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
90 Ohms