CZRF52C3V6 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Raktáron: 0
Zener dióda 3.6 V 200 mW ±5% Felületszerelt 1005/SOD-323F
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CZRF52C3V6
DigiKey raktári szám
641-1057-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CZRF52C3V6
Leírás
DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323F
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
CZRF52C3V6 modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
15 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
1005/SOD-323F
Max. teljesítmény
200 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
95 Ohms