LM78L12ACZ/LFT3
DigiKey raktári szám
296-LM78L12ACZ/LFT3CT-ND - Vágott szalag (CT)
296-LM78L12ACZ/LFT3TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM78L12ACZ/LFT3
Leírás
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA TO-92-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LM78L12ACZ/LFT3 modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
3 mA
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
PSRR
54dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Furatszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Bemeneti feszültség (max.)
35V
Gyártói tokozás
TO-92-3
Kimeneti feszültség (min.)
12V