MC78L12ACPRAG
DigiKey raktári szám
MC78L12ACPRAGOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MC78L12ACPRAGOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MC78L12ACPRAG
Leírás
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA TO-92 (TO-226)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MC78L12ACPRAG modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
6.5 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
PSRR
42dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Furatszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-226-3, TO-92-3 hosszú ház, formázott kivezetések
Bemeneti feszültség (max.)
35V
Gyártói tokozás
TO-92 (TO-226)
Kimeneti feszültség (min.)
12V