CDSOT23-T24CAN nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Diotec Semiconductor
Raktáron: 23 460
Adatlap
Similar
Panjit International Inc.
Raktáron: 2 300
Adatlap
40V bilincs 8A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-23
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CDSOT23-T24CAN
DigiKey raktári szám
CDSOT23-T24CANTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CDSOT23-T24CANCT-ND - Vágott szalag (CT)
CDSOT23-T24CANDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDSOT23-T24CAN
Leírás
TVS DIODE 24VWM 40VC SOT23
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CDSOT23-T24CAN modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
8A (8/20µs)
Gyrt.
Hálózatvédelem
Igen
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
CAN
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
22pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
2
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
24V
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Átütési feszültség (min.)
26,2V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
40V