FQT7N10LTF elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Diodes Incorporated
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Panjit International Inc.
Raktáron: 4 314
Adatlap
Diodes Incorporated
Raktáron: 474
N csatornás 100 V 1,7A (Tc) 2W (Ta) Felületszerelt SOT-223-4
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FQT7N10LTF
DigiKey raktári szám
FQT7N10LTFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
FQT7N10LTFCT-ND - Vágott szalag (CT)
FQT7N10LTFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FQT7N10LTF
Leírás
MOSFET N-CH 100V 1.7A SOT223-4
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
6 nC @ 5 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
290 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Elavult
Teljesítményveszteség (max.)
2W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Gyártói tokozás
SOT-223-4
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
5V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
350mohm / 850mA, 10V