SPW47N60C3FKSA1
DigiKey raktári szám
448-SPW47N60C3FKSA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SPW47N60C3FKSA1
Leírás
MOSFET N-CH 650V 47A TO247-3
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 650 V 47A (Tc) 415W (Ta) Furatszerelt PG-TO247-3-1
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SPW47N60C3FKSA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,9V / 2,7mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
320 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
6800 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Teljesítményveszteség (max.)
415W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
650 V