DMN10H220LE-13 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Infineon Technologies
Raktáron: 57 216
Adatlap
Similar
Infineon Technologies
Raktáron: 3 115
Adatlap
onsemi
Panjit International Inc.
N csatornás 100 V 2,3A (Ta) 1,8W (Ta) Felületszerelt SOT-223-3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DMN10H220LE-13
DigiKey raktári szám
DMN10H220LE-13DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DMN10H220LE-13DICT-ND - Vágott szalag (CT)
DMN10H220LE-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DMN10H220LE-13
Leírás
MOSFET N-CH 100V 2.3A SOT223
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
DMN10H220LE-13 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,5V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
8.3 nC @ 10 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
401 pF @ 25 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
1,8W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
SOT-223-3
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
220mohm / 1,6A, 10V