FQP47P06
DigiKey raktári szám
FQP47P06-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FQP47P06
Leírás
MOSFET P-CH 60V 47A TO220-3
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
P-csatornás 60 V 47A (Tc) 160W (Ta) Furatszerelt TO-220-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FQP47P06 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
110 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±25V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
3600 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
160W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Gyártói tokozás
TO-220-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
26mohm / 23,5A, 10V