PESD1CANFD30LS-QYL
DigiKey raktári szám
1727-PESD1CANFD30LS-QYLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PESD1CANFD30LS-QYLCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PESD1CANFD30LS-QYLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PESD1CANFD30LS-QYL
Leírás
TVS DIODE 30VWM 34VC DFN1006BD2
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
34V (tipikus) bilincs 3,8A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt DFN1006BD-2
Felhasználás
CAN
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
9,8pF / 1MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TA)
Típus
Zener
Típusjelölés
autóipar
Kétirányú csatornák
1
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
30V (max.)
Átütési feszültség (min.)
31V
Tokozás
SOD-882
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
34V (tipikus)
Gyártói tokozás
Max. impulzusáram (10/1000µs)
3,8A (8/20µs)