BZX79C12
DigiKey raktári szám
BZX79C12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX79C12
Leírás
DIODE ZENER 12V 500MW DO35
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 12 V 500 mW ±5% Furatszerelt DO-35
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZX79C12 modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.5 V @ 100 mA
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 200°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
DO-35
Max. teljesítmény
500 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
25 Ohms