BZX79C12
DigiKey raktári szám
2156-BZX79C12-ND
Gyártó
Fairchild Semiconductor
Gyártói cikkszám
BZX79C12
Leírás
DIODE ZENER 12V 500MW DO204AH
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 12 V 500 mW ±5% Furatszerelt DO-204AH (DO-35)
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
25 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8 V
Csomagolás
Ömlesztve
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.5 V @ 100 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 200°C
Tűrés
±5%
Tokozás
Max. teljesítmény
500 mW