CD15CD100JO3F
DigiKey raktári szám
338-2604-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CD15CD100JO3F
Leírás
CAP MICA 10PF 5% 500V RADIAL
Részletes leírás
10 pF Mica kondenzátor 500 V Radiális
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Kivezetések közötti távolság
0,232" (5,90mm)
Kapacitás
10 pF
Tulajdonságok
univerzális
Tűrés
±5%
Méretek
0,449" H. x 0,169" Sz. (11,40mm x 4,30mm)
Névleges feszültség
500 V
Max. magasság (beültetve)
0,358" (9,10mm)