BAV70LT3G
DigiKey raktári szám
BAV70LT3GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BAV70LT3GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
BAV70LT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAV70LT3G
Leírás
DIODE ARR GP 100V 200MA SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
44 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös katódos 100 V 200mA (DC) Felületszerelt TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BAV70LT3G modellek
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyártó
onsemi
Záróirányú feléledési idő (Trr)
6 ns
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Visszáram Ur-nél
2.5 µA @ 70 V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Vezetési áram (Io) (diódánként)
200mA (DC)
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.25 V @ 150 mA