BAV70-E3-18
DigiKey raktári szám
BAV70-E3-18GITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BAV70-E3-18GICT-ND - Vágott szalag (CT)
BAV70-E3-18GIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAV70-E3-18
Leírás
DIODE ARRAY GP 70V 125MA SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
41 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös katódos 70 V 125mA (DC) Felületszerelt TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 50 mA
Gyártó
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Sorozat
Záróirányú feléledési idő (Trr)
6 ns
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Visszáram Ur-nél
2.5 µA @ 70 V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
Rögzítés módja
Felületszerelt
Technológia
standard
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
70 V
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Vezetési áram (Io) (diódánként)
125mA (DC)