EDZ950/10 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
On Shore Technology Inc.
Raktáron: 1 297
Adatlap
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
Raktáron: 265
Adatlap
Similar
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Raktáron: 1 722
Raktáron: 107
10 érintkezős kapocsléc dugó, aljzatok 0,200" (5,08mm) Lengő (soros)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
EDZ950/10
EDZ950/10
EDZ950/10
DigiKey raktári szám
ED1725-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EDZ950/10
Leírás
TERM BLOCK PLUG 10POS 5.08MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Feszültség (UL)
300 V
Gyártó
On Shore Technology Inc.
Vezetékméret (AWG)
12-22AWG
Sorozat
Vezetékméret (mm²)
2,5mm²
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
zöld
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 105°C
Típus
dugó, aljzatok
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Pozíciók száma
10
Csavarmeghúzási nyomaték
0,5Nm (4,4hüvelykfont)
Pozíciók száma szintenként
10
Vezetékcsupaszítási hossz
6mm
Szintek száma
1
Érintkező anyaga
vörösréz
Kivezetési raszter
0,200" (5,08mm)