EDSTLZ955/10
EDSTLZ955/10
EDSTLZ955/10
DigiKey raktári szám
ED1857-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EDSTLZ955/10
Leírás
TERM BLOCK HDR 10POS 5.08MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 érintkezős kapocsléc Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról) 0,200" (5,08mm) függőleges Furatszerelt
Kategória
Foglalat iránya
függőleges
Gyártó
On Shore Technology Inc.
Végződtetés módja
forraszanyag
Ömlesztve
Feszültség (UL)
300 V
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 105°C
Típus
Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról)
Ház anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Pozíciók száma
10
Érintkezővég hossza
0,154" (3,90mm)
Pozíciók száma szintenként
10
Szigetelés magassága
0,154" (3,90mm)
Szintek száma
1
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,200" (5,08mm)