EDSTLZ950/10
EDSTLZ950/10
EDSTLZ950/10
DigiKey raktári szám
ED1825-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EDSTLZ950/10
Leírás
TERM BLOCK HDR 10POS 5.08MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 érintkezős kapocsléc Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról) 0,200" (5,08mm) 90°, derékszögű Furatszerelt
Kategória
Foglalat iránya
90°, derékszögű
Gyártó
On Shore Technology Inc.
Végződtetés módja
forraszanyag
Ömlesztve
Feszültség (UL)
300 V
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 105°C
Típus
Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról)
Ház anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Pozíciók száma
10
Érintkezővég hossza
0,138" (3,50mm)
Pozíciók száma szintenként
10
Szigetelés magassága
0,138" (3,50mm)
Szintek száma
1
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,200" (5,08mm)