G2R-1-DC24
G2R-1-DC24
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
G2R-1 DC24
DigiKey raktári szám
39-G2R-1DC24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G2R-1 DC24
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé SPDT (1 Form C) 24VDC Tekercs Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
G2R-1 DC24 modellek
Kategória
Végződtetés módja
Gyrt.
Védettség
szigetelt - árnyékolt
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
16,8VDC
Csomagolás
Tálca
Kikapcsolási feszültség
3,6VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
15 ms
Rögzítés módja
Kikapcsolási idő
5 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Érintkező kialakítása
SPDT (1 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüstötvözet
Névleges áram
10 A
Tanúsítvány
CSA, TUV, UR, VDE
Kapcsolási feszültség
380VAC, 125VDC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
3800VA, 1250W
Tekercs ellenállása
1.1 kOhms
Tekercsáram
21.8 mA