G2R-1-DC12
G2R-1-DC12
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
G2R-1 DC12
DigiKey raktári szám
39-G2R-1DC12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G2R-1 DC12
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé SPDT (1 Form C) 12VDC Tekercs Furatszerelt
EDA / CAD modellek
G2R-1 DC12 modellek
Bekapcsolási feszültség
8,4VDC
Kikapcsolási feszültség
1,8VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Érintkező kialakítása
SPDT (1 Form C)
Névleges áram
10 A
Kapcsolási feszültség
380VAC, 125VDC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
3800VA, 1250W
Tekercs ellenállása
275 Ohms
Tekercsáram
43.6 mA