G2R-1-E-DC24
G2R-1-E-DC24
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
G2R-1-E DC24
DigiKey raktári szám
39-G2R-1-EDC24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G2R-1-E DC24
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé SPDT (1 Form C) 24VDC Tekercs Furatszerelt
EDA / CAD modellek
G2R-1-E DC24 modellek
Bekapcsolási feszültség
16,8VDC
Kikapcsolási feszültség
3,6VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Érintkező kialakítása
SPDT (1 Form C)
Névleges áram
16 A
Kapcsolási feszültség
380VAC, 125VDC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
6080VA, 2000W
Tekercs ellenállása
1.1 kOhms
Tekercsáram
21.8 mA