OWPB-3045W-32.5-24
DigiKey raktári szám
3949-OWPB-3045W-32.5-24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OWPB-3045W-32.5-24
Leírás
BUZZER PIEZO 24V 30MM FLANGE
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hangjelzők Jelátalakító, Külső meghajtású Piezo 24 V 100mA 3,125kHz 115dB / 24V, 10cm Vezeték vezetékek
EDA / CAD modellek
OWPB-3045W-32.5-24 modellek
Hangnyomásszint
115dB / 24V, 10cm
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi áram
100mA
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 60°C
Rögzítés módja
Vezeték
Névleges feszültség
24 V
Végződtetés
vezetékek
Feszültségtartomány
40V (max.)
Méretek
1,181" átmérő (30,00mm)
Frekvencia
3,125kHz
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)