CT31P-30W520-1
DigiKey raktári szám
2603-CT31P-30W520-1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CT31P-30W520-1
Leírás
BUZZER PIEZO 18V 31.6MM FLANGE
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hangjelzők Jelátalakító, Külső meghajtású Piezo 18 V 10mA 5,2kHz 120dB / 18V, 10cm panelre szerelhető, perem Vezetékek csatlakozóval
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CT31P-30W520-1 modellek
Kategória
Működés
Egy hangú
Gyártó
Challenge Electronics
Hangnyomásszint
120dB / 18V, 10cm
Csomagolás
Tálca
Üzemi áram
10mA
Alkatrész státusza
Aktív
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Meghajtó áramkör
Jelátalakító, Külső meghajtású
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C
Bemenet típusa
Csúcstól-csúcsig jel
Rögzítés módja
panelre szerelhető, perem
Névleges feszültség
18 V
Végződtetés
Vezetékek csatlakozóval
Feszültségtartomány
1 ~ 30V
Méretek
1,244" átmérő (31,60mm)
Frekvencia
5,2kHz
Max. magasság (beültetve)
0,335" (8,50mm)