OWMB-757525S-27-15A
DigiKey raktári szám
3949-OWMB-757525S-27-15ATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3949-OWMB-757525S-27-15ACT-ND - Vágott szalag (CT)
3949-OWMB-757525S-27-15ADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
OWMB-757525S-27-15A
Leírás
BUZZER MAGN 3.6V 7.5X7.5 SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hangjelzők Jelátalakító, Külső meghajtású mágneses 3.6 V 100mA 2,7kHz 91dB / 3,6V, 5cm Felületszerelt Forrasztási felületek (padek)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OWMB-757525S-27-15A modellek
Kategória
Működés
Egy hangú
Gyártó
Ole Wolff Electronics Inc
Hangnyomásszint
91dB / 3,6V, 5cm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi áram
100mA
Alkatrész státusza
Aktív
Csatlakozó elhelyezkedése
Oldal
Meghajtó áramkör
Jelátalakító, Külső meghajtású
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Bemenet típusa
DC
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges feszültség
3.6 V
Végződtetés
Forrasztási felületek (padek)
Feszültségtartomány
2,5 ~ 4,5V
Méretek
0,295" H. x 0,295" Sz. (7,50mm x 7,50mm)
Frekvencia
2,7kHz
Max. magasság (beültetve)
0,098" (2,50mm)