SS-10-15SPE
SS-10-15SPE
SS-10-15SPE
DigiKey raktári szám
563-1077-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SS-10-15SPE
Leírás
SWITCH ROTARY DIP SP5T 0.1A 5V
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
DIP kapcsoló SP5T 5 Pozíció Furatszerelt Forgó, szerszámhoz Működtető elem 100mA 5VDC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SS-10-15SPE modellek
Kategória
Érintkező bevonata
arany
Gyártó
Nidec Components
Lemeztől mért magasság
0,275" (6,99mm)
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm), teljes
Áramkör
SP5T
Mosható
Igen
Pozíciók száma
5
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Névleges áram (Amper)
100mA
Ház anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Névleges feszültség
5VDC
Hossz
0,394" (10,00mm)