SS-10-15SPEW
DigiKey raktári szám
563-SS-10-15SPEW-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SS-10-15SPEW
Leírás
SWITCH ROTARY DIP SP5T 0.1A 5V
Részletes leírás
DIP kapcsoló SP5T 5 Pozíció Furatszerelt Forgó, szerszámhoz Működtető elem 100mA 5VDC
Kategória
Működtető elem felülete
Síkban lévő, Süllyesztett
Lemeztől mért magasság
0,276" (7,00mm)
Csomagolás
Tálca
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm), teljes
Mosható
No
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Névleges áram (Amper)
100mA
Hossz
0,394" (10,00mm)
Névleges feszültség
5VDC