SS-10-15SP-LE
SS-10-15SP-LE
SS-10-15SP-LE
DigiKey raktári szám
563-1078-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SS-10-15SP-LE
Leírás
SWITCH ROTARY DIP SP5T 0.1A 5V
Részletes leírás
DIP kapcsoló SP5T 5 Pozíció Furatszerelt Forgó tengellyel Működtető elem 100mA 5VDC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SS-10-15SP-LE modellek
Kategória
Érintkező bevonata
arany
Lemeztől mért magasság
0,535" (13,59mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm), teljes
Mosható
Igen
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Névleges áram (Amper)
100mA
Ház anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Névleges feszültség
5VDC
Hossz
0,394" (10,00mm)