SM-42TW501
DigiKey raktári szám
SM-42TW501TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SM-42TW501CT-ND - Vágott szalag (CT)
SM-42TW501DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM-42TW501
Leírás
TRIMMER 500 OHM 0.25W J LEAD TOP
Részletes leírás
500 Ohms 0,25W, 1/4W J-kivezetés Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 11.0 fordulat Fent állítható
EDA / CAD modellek
SM-42TW501 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Ellenállás
500 Ohms
Teljesítmény (Watt)
0,25W, 1/4W
Méretek
Négyszögletes - 0,189" x 0,138" előlap (4,80mm x 3,50mm)
Tűrés
±10%