RB095BGE-90TL
DigiKey raktári szám
RB095BGE-90TLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB095BGE-90TLCT-ND - Vágott szalag (CT)
RB095BGE-90TLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB095BGE-90TL
Leírás
DIODE ARRAY SCHOTT 90V 6A TO-252
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös katódos 90 V 6A Felületszerelt TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
EDA / CAD modellek
RB095BGE-90TL modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
750 mV @ 3 A
Gyártó
Rohm Semiconductor
Visszáram Ur-nél
150 µA @ 90 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Technológia
Schottky
Gyártói tokozás
TO-252
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
90 V
Alap típusszám
Vezetési áram (Io) (diódánként)
6A