SM-42TW103 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Nidec Components
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Sfernice
Raktáron: 164
Adatlap
10 kOhms 0,25W, 1/4W J-kivezetés Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 11.0 fordulat Fent állítható
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SM-42TW103
DigiKey raktári szám
SM-42TW103TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SM-42TW103CT-ND - Vágott szalag (CT)
SM-42TW103DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM-42TW103
Leírás
TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
SM-42TW103 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Ellenállás
10 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,25W, 1/4W
Méretek
Négyszögletes - 0,189" x 0,138" előlap (4,80mm x 3,50mm)
Tűrés
±10%