3223W-1-203E
DigiKey raktári szám
3223W-1-203ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3223W-1-203ECT-ND - Vágott szalag (CT)
3223W-1-203EDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
3223W-1-203E
Leírás
TRIMMER 20KOHM 0.125W J LEAD TOP
Részletes leírás
20 kOhms 0,125W, 1/8W J-kivezetés Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 11 fordulat Fent állítható
EDA / CAD modellek
3223W-1-203E modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Ellenállás
20 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,125W, 1/8W
Méretek
Négyszögletes - 0,154" x 0,125" előlap (3,90mm x 3,18mm)
Tűrés
±20%