3223W-1-102E
DigiKey raktári szám
3223W-1-102ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3223W-1-102ECT-ND - Vágott szalag (CT)
3223W-1-102EDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
3223W-1-102E
Leírás
TRIMMER 1K OHM 0.125W J LEAD TOP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 kOhms 0,125W, 1/8W J-kivezetés Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 11.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
3223W-1-102E modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Bourns Inc.
Fordulatok száma
11.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenállás
1 kOhms
Végződtetés módja
J-kivezetés
Teljesítmény (Watt)
0,125W, 1/8W
Méretek
Négyszögletes - 0,154" x 0,125" előlap (3,90mm x 3,18mm)
Tűrés
±20%