UPW1V681MPD6
DigiKey raktári szám
493-1871-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UPW1V681MPD6
Leírás
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
UPW1V681MPD6 modellek
Kategória
Minősítések
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.361 A @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
1.815 A @ 10 kHz
Impedancia
35 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Névleges feszültség
35 V
Max. magasság (beültetve)
1,240" (31,50mm)
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C