UPM1V681MHD6
DigiKey raktári szám
493-17113-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UPM1V681MHD6
Leírás
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UPM1V681MHD6 modellek
Kategória
Minősítések
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.28 A @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
1.54 A @ 10 kHz
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Impedancia
42 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,709" átmérő (18,00mm)
Névleges feszültség
35 V
Max. magasság (beültetve)
0,669" (17,00mm)
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C