UPW1V471MPD1TD
DigiKey raktári szám
493-11916-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-11916-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
UPW1V471MPD1TD
Leírás
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UPW1V471MPD1TD modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
915 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Búgóáram (magas frekvencián)
1.22 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Impedancia
52 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Névleges feszültség
35 V
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C