B41858C7477M000
DigiKey raktári szám
495-6026-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B41858C7477M000
Leírás
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 73mohm / 10kHz 5000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B41858C7477M000 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Gyrt.
Polaritás
Poláris
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
1.202 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
62 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Névleges feszültség
35 V
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
73mohm / 10kHz
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C