EJ1V471MNN1020 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Chinsan (Elite)
Raktáron: 0
Adatlap
Würth Elektronik
Raktáron: 1 435
Adatlap
Würth Elektronik
Raktáron: 507
470 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
EJ1V471MNN1020
DigiKey raktári szám
4191-EJ1V471MNN1020-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EJ1V471MNN1020
Leírás
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
798 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
1.4 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
150 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Névleges feszültség
35 V
Max. magasság (beültetve)
0,846" (21,50mm)
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C