UPM1J331MHD6
DigiKey raktári szám
493-15768-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UPM1J331MHD6
Leírás
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µF 63 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UPM1J331MHD6 modellek
Kategória
Minősítések
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.08 A @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
1.41 A @ 10 kHz
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Impedancia
50 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,709" átmérő (18,00mm)
Névleges feszültség
63 V
Max. magasság (beültetve)
0,669" (17,00mm)
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C