UPJ1J331MHD6
DigiKey raktári szám
493-17050-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UPJ1J331MHD6
Leírás
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µF 63 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
UPJ1J331MHD6 modellek
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.08 A @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
1.41 A @ 10 kHz
Impedancia
78 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,709" átmérő (18,00mm)
Névleges feszültség
63 V
Max. magasság (beültetve)
0,650" (16,50mm)
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C